• Pokój nauczycielski

          Telefon 12 2622027 wew. 28

          Wychowawcy klas w roku szkolnym 2023/2024:

           

          1a - mgr Magdalena Bugaj

          1b - mgr Anna Pociejewska

          1c - mgr  Anna Ostruszka

          1d - mgr Ewa Majcherczyk

          1e - mgr Angelika Małysa

          2a - mgr Katarzyna Stypuła

          2b - mgr Zofia Krzyżanowska

          2c - mgr Karolina Adamczyk

          2d - mgr Bożena Piwowarczyk

          2e - mgr Joanna Smus

          3a - mgr Agnieszka Piłat

          3b - mgr Iwona Przytuła

          3c - mgr Patrycja Dalecka

          3d - mgr Agnieszka Wołejko

          4a - mgr Estera Burda

          4b - mgr Katarzyna Biegaj

          4c - mgr Marzena Sulima

          4d - mgr Jacek Porzycki

          4e - mgr Michał Zawadzki

          5a - mgr Marcin Podstawski

          5b - mgr Ewa Staroń

          5c - mgr Justyna Piekarczyk

          5d - mgr Adam Kroczek

          6a - mgr Agnieszka Matura

          6b - mgr Monika Jopek

          6c - mgr Elżbieta Kukuła

          6d - mgr Renata Grzebiennik-Pronobis

          7a - mgr Joanna Siewierska-Pudełko

          7b - mgr Anna Rolkiewicz

          7c - mgr Piotr Przywara

          7d - mgr inż. Bernadetta Wlazło

          8a - mgr Anna Domagała

          8b - mgr Ewa Pawlak-Głuc

          8c - mgr Barbara Kozaczka

           

          Wykaz nauczycieli wg przedmiotów:

           

          Biologia

          mgr Małgorzata Dróżdż

          mgr Barbara Kozaczka

           

          Chemia

          mgr Weronika Grzegorzek

          mgr Anna Wywrocka

           

          Doradztwo zawodowe

          mgr Katarzyna Turaj

           

          Edukacja dla bezpieczeństwa

          mgr Adam Kroczek

           

          Edukacja wczesnoszkolna

          mgr Karolina Adamczyk

          mgr Magdalena Bugaj

          mgr Patrycja Dalecka

          mgr Zofia Krzyżanowska

          mgr Ewa Majcherczyk

          mgr Angelika Małysa

          mgr Aneta Ostruszka

          mgr Agnieszka Piłat

          mgr Bożena Piwowarczyk

          mgr Anna Pociejewska

          mgr Iwona Przytuła

                Joanna Smus

          mgr Katarzyna Stypuła

          mgr Agnieszka Wołejko

           

          Fizyka

          mgr Anna Karatnik

          mgr Sabina Kudrys

           

          Geografia

          mgr Katarzyna Biegaj

          mgr Monika Jopek

          mgr Dorota Pabian

           

          Historia

          mgr Renata Grzebiennik-Pronobis

          mgr Justyna Piekarczyk

           

          Informatyka

          mgr Ewa Pawlak - Głuc

           

          Język angielski

          mgr Bogusława Baron

          mgr Agnieszka Majchrzak

          mgr Anna Płonka

          mgr Marcin Podstawski

          mgr Joanna Siewierska - Pudełko

           

          Język niemiecki

          mgr Marzena Sulima

           

          Język polski

          mgr Estera Burda

          mgr Izabella Czartoryska - Mytnik

          mgr Halina Krawczak

          mgr Elżbieta Kukuła

          mgr Agnieszka Matura

          mgr Jacek Porzycki

          mgr Anna Rolkiewicz

           

          Matematyka

          mgr Anna Domagała

          mgr Mirosława Iwaszko - Jamróz

          mgr Ewa Staroń

          mgr inż. Bernadetta Wlazło

           

          Muzyka

          mgr Alicja Mackiewicz - Czerwiec

           

          Nauczyciel współorganizujący kształcenie

          mgr Klaudia Fryda

           

          Plastyka

          mgr Aneta Zielińska - Ciężadlik

           

          Przyroda

          mgr Małgorzata Dróżdż

          mgr Dorota Pabian

           

          Religia

          mgr Tadeusz Palenik

          mgr Dariusz Szczerba

          mgr Marcin Twardosz

           

          Technika

          mgr Alicja Czaicka

          mgr Monika Jopek

          mgr Elwira Kukiełka

           

          Wiedza o społeczeństwie

          mgr Marta Leks - Kot

          mgr Elżbieta Panufnik - Buczek

           

          Wychowanie do życia w rodzinie

          mgr Marichka Sokhatska

           

          Wychowanie fizyczne

          mgr Milena Feliks - Regulska

          mgr Adam Kroczek

          mgr Elwira Kukiełka

          mgr Przemysław Ostrowski

          mgr Piotr Przywara

          mgr Michał Zawadzki