• Maj 2021:

Koszt obiadów za cały miesiąc maj wynosi:

Stołówka; klasy I-III: 17 x 8,00 zł = 136,00 zł
          (klasa 3A uczy się i je obiady w budynku głównym)

Uczniowie   klas  IV - VIII  wznawiają naukę w trybie hybrydowym od dnia  17 maja i powinni zamawiać posiłki zgodnie z ustalonym przez szkołę harmonogramem zajęć stacjonarnych.

Dokonując płatności  prosimy uwzględniać nadpłaty powstałe w wyniku odwołania posiłków w czasie pandemii. Nadpłata na koncie nie jest równoznaczna z zamówieniem obiadów.

-----------------

Ponadto, dla uczniów zgłoszonych w naszym systemie e-Stołówka można zamówić obiady "na wynos" i odebrać je osobiście na zapleczu kuchni, wyłącznie w godzinach 13:00 - 13:30.

Jest także możliwość zamawiania przez system większej ilości obiadów "na wynos" dla osób nie będących uczniami szkoły i odbioru w tych samych godzinach. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie takiej  informacji na adres biuro@rozowyslon.pl  - wiadomością zwrotną prześlemy szczegóły.