• 1. Karolina Adamczyk - poniedziałek - godzina 10:00 - 11:00

      2. Svitlana Andriushchenko - środa - godzina 11:40 - 12:40

      3. Viktoria Antonova - czwartek - godzina 10:55 - 11:55

      4. Bogusława Baron - czwartek - godzina 12:45 - 13:45

      5. Katarzyna Biegaj - poniedziałek - godzina 10:00 - 11:00

      6. Grzegorz Bil - wtorek - godzina 17:30 - 18:30 (co dwa tygodnie)

      7. Magdalena Bugaj - wtorek - godzina 9:55 -10:55

      8. Joanna Buławka - wtorek - godzina 12:00-13:00

      9. Estera Burda - czwartek -  godzina 10:50 - 11:50

      10. Alicja Czaicka - wtorek -  godzina 11:30 - 12:00 / środa - godzina 12:30 - 13:00

      11. Izabella Czartoryska-Mytnik - wtorek -  godzina 10:50 - 11:50

      12. Katarzyna Dalczyńska - czwartek - godzina 11:15 - 12:15

      13. Patrycja Dalecka - poniedziałek - godzina 9:00 - 10.00 / środa - godzina 09:00 - 10.00

      14. Joanna Dąbrowska - środa - godzina 8:45 - 9:45

      15. Anna Domagała - wtorek -  godzina 14:00 - 14:45

      16. Małgorzata Dróżdż - piątek - godzina 10:00 - 11:00

      17. Milena Feliks-Regulska - poniedziałek - godzina 10:30 - 11:00 / środa - godzina 15:45 - 16:15

      18. Klaudia Fryda - środa - godzina 12:00 - 13:00

      19. Renata Grzebiennik - Pronobis - wtorek -  godzina 7:10 - 8:10

      20. Weronika Grzegorzek - wtorek - godzina 11:00 - 12:00

      21. Anna Grzeszak - środa -  godzina 11:00 - 12:00

      22. Anna Hryniewiecka-Pająk - poniedziałek - godzina 9:30 - 10:00 / środa -  godzina 9:30 - 10:00

      23. Mirosława Iwaszko-Jamróz - środa  - godzina 11:00 - 12:00

      24. Monika Jopek - czwartek - godzina 14:30 - 15:30

      25. Anna Karatnik - poniedziałek - godzina 15:40 -16:10

      26. Jadwiga Konopka - wtorek -  godzina 14:45 - 15:45

      27. Barbara Kozaczka - piątek - godzina 11:00 -12:00

      28. Halina Krawczak - wtorek - godzina 10:05 - 10:50

      29. Adam Kroczek - wtorek - godzina 9:55 - 10:55

      30. Urszula Król - wtorek - godzina 13:15 - 13:30 / środa - godzina 13:15 - 13:30 / piątek-  godzina 14:30-15:00

      31. Zofia Krzyżanowska - poniedziałek - godzina 11:45 - 12:45

      32. Sabina Kudrys - piątek - godzina 12:45 13:00 / godzina 13:45 - 14:30

      33. Elwira Kukiełka - poniedziałek -  godzina 12:00 - 13:00

      34. Elżbieta Kukuła - środa -  godzina 16:20 - 17:20

      35. Inna Kyryliuk - poniedziałek - godzina 11:00 - 12:00

      36. Marta Leks-Kot - wtorek - godzina 15:00 -16:00

      37. Alicja Mackiewicz-Czerwiec - czwartek -  godzina 11:50 - 12:50

      38. Ewa Majcherczyk - czwartek - godzina 15:40 - 16:40

      39. Agnieszka Majchrzak - czwartek - godzina 13:45 - 14:45

      40. Angelika Małysa - poniedziałek - godzina 14:50 - 15:50

      41. Agnieszka Matura - czwartek - godzina 8:10 - 9:10

      42. Przemysław Ostrowski - poniedziałek - godzina 10:50 - 11:50

      43. Aneta Ostruszka - poniedziałek - godzina 10.00 - 11.00

      44. Dorota Pabian - piątek - godzina 14:45 - 15:45

      45. Tadeusz Palenik - poniedziałek - godzina 8:15 - 9:15

      46. Ewa Pawlak-Głuc - środa - godzina 12:55 - 13:55

      47. Justyna Piekarczyk - poniedziałek - godzina 9:00 -10:00

      48. Agnieszka Piłat - piątek - godzina 9:00 - 10:00

      49. Katarzyna Pitura - poniedziałek - godzina 8:00 - 9:00

      50. Bożena Piwowarczyk - środa - godzina 12:00 - 13:00

      51. Anna Płonka - środa - godzina 10:50 - 11:50

      52. Anna Pociejewska - czwartek - godzina 15:40 - 16:40

      53. Marcin Podstawski - środa godzina 13:45 - 14:45

      54. Jacek Porzycki - poniedziałek - godzina 13:00 - 14:00

      55. Yuliia Potomkina - środa - godzina 15:45 - 16:45

      56. Iwona Przytuła - poniedziałek - godzina 11:50 - 12:50

      57. Piotr Przywara - czwartek - godzina 11:00 - 12.00

      58. Anna Rolkiewicz - poniedziałek - godzina 9:50 - 10:50

      59. Joanna Siewierska-Pudełko - poniedziałek - godzina 13:45 - 14:45

      60. Anna Skuza - środa - godzina 16:35 - 17:35

      61. Joanna Smus - wtorek - godzina 11:00 - 12:00

      62. Marichka Sokhatska - wtorek - godzina 7:45 - 8:45

      63. Ewa Staroń - poniedziałek -  godzina 12:45 - 13:45

      64. Tomasz Stępień - czwartek - godzina 15:30 - 16:30

      65. Katarzyna Stypuła - piątek - godzina 10:00 - 11:00

      66. Marzena Sulima - środa -  godzina 8:00 - 9:00

      67. Dariusz Szczerba - środa - godzina 12:00 -12:45

      68. Sandra Śliwka-Lipińska - wtorek - godzina 9:00 - 10.00

      69. Olga Tokarz-Teterycz - poniedziałek - godzina 09:30 - 10:00 / czwartek - godzina 11:30 - 12:00

      70. Terea Trela - poniedziałek - godzina 11:45 - 12:45

      71. Katarzyna Turaj - czwaretk - godzina 16:00 - 17:00

      72. Marcin Twardosz - piątek - godzina 11:00 - 12:00

      73. Ewelina Wiatrak - poniedziałek - godzina 12:00 -13:00

      74. Bernadetta Wlazło - środa - godzina 11:00 - 12:00

      75. Krystyna Wnęk - czwartek - godzina 10:00 - 11:00

      76. Wanda Wnęk - czwartek - godzina 10:00 -11:00

      77. Ewa Wodnicka - czwartek - godzina 16:00 - 17:00 (co dwa tygodnie)

      78. Agnieszka Wołejko - czwartek - godzina 12:00 - 13:00

      79. Dorota Wydrzyńska - środa - godzina 12:00 - 13:00

      80. Alicja Wywrocka - czwartek - godzina 14:45 - 15:15 (co dwa tygodnie)

      81. Michał Zawadzki - czwartek - godzina 12:45 - 13:45

      82. Aneta Zielińska-Ciężadlik - środa -  godzina 11:55 - 12:55

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa Nr 53 im. gen. J. H. Dąbrowskiego
      • 12 / 262-20-27
      • ul. Skośna 8 30-383 Kraków Poland
    • Logowanie