• Maj 2023 r.
            • XVII Olimpiada Informatyczna Juniorów

              Krzysztof Michalik kl. 8d – laureat

              Opiekun dydaktyczny: Ewa Pawlak-Głuc

               

              Krakowska Matematyka

              Karolina Sosna kl. 6c – finalistka

              Szymon Pałczyński kl. 6a – finalista

              Szymon Biela-Abreu kl. 6d – finalista

              Aleksander Kołodziej kl. 6d – finalista

              Opiekunowie dydaktyczni: Anna Domagała, Bernadetta Wlazło

               

              Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

              Aleksandra Paluch kl. 4d – laureatka

              Natalia Braum kl. 4d – finalistka

              Piotr Szczecki kl. 5d – finalista

              Opiekun dydaktyczny: Monika Jopek

          • Kwiecień 2023 r.
            • Konkurs Tematyczny „Polscy żołnierze w walce o wyzwolenie Włoch, Francji,

              Belgii i Holandii podczas II wojny światowej”

              Patrycja Jarosz kl.7c – finalistka

              Opiekun dydaktyczny: Justyna Piekarczyk

               

              Biblijny Konkurs Tematyczny „Z Dobrą Nowiną przez życie – Ewangelia według

              św. Jana”

              Piotr Włodarski kl. 8e – laureat

              Opiekun dydaktyczny: Magdalena Golanowska

          • Marzec 2023 r.
            • Olimpiada Olimpus z języka angielskiego

              Klasy 4 – laureaci:

              Matylda Kose kl. 4d

              Aleksander Rękas kl. 4b

              Filip Kijowski kl. 4c

              Lena Skrok kl. 4d

              klasy 5 – laureaci:

              Tomasz Zaczyński kl. 5c

              Mateusz Brożyna kl. 5a

              Dominik Herman kl. 5a

              Emilia Ptak kl. 5b

              klasy 6 – laureaci:

              Radosław Ozga kl. 6b

              Aleksandr Avetisyan kl. 6b

              Milena Lipiec kl. 6c

              Aleksander Kołodziej kl. 6d

              Emilia Sawicka kl. 6b

              Szymon Biela-Abreu kl. 6d

              Olga Legutek kl. 6d

              Szymon Pałczyński kl. 6a

              Kazimierz Bereza kl. 6c

              Zofia Warmińska kl. 6a

              Opiekunowie dydaktyczni: Katarzyna Konopka, Agnieszka Majchrzak

               

              Olimpiada Matematyczna Juniorów

              Bartosz Datka kl. 8e – laureat

              Opiekun dydaktyczny: Ewa Staroń

               

              Małopolski Konkurs Fizyczny

              Mikołaj Szadkowski kl. 8e – laureat

              Bartosz Datka kl. 8e – finalista

              Krzysztof Miśkowicz kl. 8f – finalista

              Jakub Wilk kl. 8c – finalista

              Opiekun dydaktyczny: Ewa Cieśla Gancarz

               

              Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

              Weronika Cieplak kl. 8b – finalistka

              Gabriela Czyżowska kl. 8b – finalistka

              Hanna Rębecka kl. 8d – finalistka

              Yegor Sergyeyev kl. 7b – finalista

              Opiekunowie dydaktyczni: nauczyciele języka angielskiego

          • Styczeń 2023 r.
            • Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”

              Bartosz Zapała kl. 8e – laureat II miejsca w kategorii Junior

              Mateusz Olszański kl. 6a – wyróżnienie w kategorii Benjamin

              Opiekun dydaktyczny: Ewa Pawlak-Głuc

              Olimpiada Informatyczna Juniorów

              Do II etapu zakwalifikowali się:

              Anna Oueiski kl. 6c

              Mikołaj Szadkowski kl. 8e

              Krzysztof Michalik kl. 8d

              Bartosz Zapała kl. 8e

              Opiekun dydaktyczny: Katarzyna Konopka, Ewa Pawlak-Głuc

               

              Olimpiada Matematyczna Juniorów

              Do etapu szkolonego zgłosiło się 10 osób z klas 8.

              Do etapu II zakwalifikowało się 4 uczniów:

              Bartosz Datka kl. 8e

              Krzysztof Michalik kl. 8d

              Maksymilian Maludziński kl. 8c

              Jan Paszulewicz kl. 8f

              Do finału zakwalifikował się Bartosz Datka kl. 8e

              Opiekunowie dydaktyczni:

              nauczyciele matematyki

               

              Małopolski Konkurs Matematyczny

              Bartosz Datka kl. 8e – finalista

              Opiekun dydaktyczny: Ewa Staroń

               

              Małopolski Konkurs Chemiczny

              Mikołaj Szadkowski kl. 8e – finalista

              Opiekun dydaktyczny: Halina Hudaszek