• Zajęcia w roku szkolnym 2023/2024

        • Chór
        • nauczyciel prowadzący

          Pani Alicja Mackiewicz-Czerwiec

          Termin:

          wtorek 13:00 - 13:45

          czwartek 13:00 - 13:45

          sala 13

           

           

        • Balet
        • nauczyciel prowadzący

          Pani Katarzyna Stypuła

          Termin:

          wtorek 15:40-16:25

          czwartek 15:40-16:25

          sala gimnastyczna

        • SKS
        • Nauczyciel prowadzący:

          Pan Michał Zawadzki

          Termin:

          poniedziałek 9:10-9:55

          środa 10:05-10:50

           

          Pan Adam Kroczek

          Termin:

          czwartek 15:40-16:25

          piątek 14:45-15:35

          sala gimnastyczna

        • Zajęcia plastyczne
        • Nauczyciel prowadzący:

          Pani Aneta Zielińska-Ciężadlik

          Termin:

          środa 15:40-16:25

          sala 108

        • Zuchy
        • Termin:

          czwartek 16:30-18.00

          świetlica górna

    • Zajęcia w roku szkolnym 2023/2024 (odpłatne)

        • Małopolski Klub Sportowy KOYAMA
        • Rodzaj zajęć: Karate

          Termin:

          wtorek 18:30-19:30

          czwartek 18:30-19:30

          sala gimnastyczna

        • Akademia Sportu 4 Fun
        • Rodzaj zajęć: piłka nożna

          Termin:

          poniedziałek 15:45-19:20

          środa 15:45-19:20

          piatek 15:45-16:45

          sala gimnastyczna

           

        • Klub Sportowy OPTIMA
        • Rodzaj zajęć: Rolki

          Termin:

          wtorek 16:30-19:30

          czwartek 16:30-19:30

          piątek 16:30-19:30

          sobota 8:00-12:00

          sala gimnastyczna

           

        • Centrum Edukacyjne Happy Robot
        • Rodzaj zajęć: matcraft-matematyka w grze Minecraft

          Termin:

          poniedziałek 15:15-16:00

          sala 106

           

           

        • MAJSTERKOWANIE.edu.pl
        • Rodzaj zajęć: majsterkowanie

          Termin:

          czwartek 15:40-16:40

          sala 107