• Świetliczaki na tropie… przysłów

•

Świetlica naszej szkoły bierze udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego w ramach Akademii Świetlicowej, tj.:  „Świetliczaki na tropie….przysłów”. Tematem przewodnim są  przysłowia, które będą wyjaśniane na każdych zajęciach, a ich odzwierciedleniem będą prace plastyczne, które zostaną eksponowane na gazetce szkolnej oraz realizowane poprzez gry i zabawy. Zajęcia będą realizowane podczas zajęć w świetlicy.

Alicja Czaicka

Anna Hryniewiecka-Pająk

• KONKURS „ KOTYLION NARODOWY”

• Z okazji Dnia Niepodległości w naszej szkole został zorganizowany konkurs
            „ Kotylion Narodowy”. Celem konkursu było rozwijanie postawy patriotycznej oraz zachęcenie do wspólnego i radosnego świętowania odzyskania przez Polskę niepodległości.

Przygotowane przez uczniów klas 1-2 prace konkursowe były wyjątkowo pomysłowe i wykonane bardzo starannie.

Jest nam bardzo miło ogłosić zwycięzców.

Gabriela T. 1c

Vincent L. 1c

Stanisław Z. 2a

Natalia K. 2b

Michalina H. 1b

Martyna T. 1d

Anna U. 1c

Alicja M. 1b

Emilia K. 1d

Laureatom gratulujemy i serdecznie dziękujemy wszystkim za udział
            w konkursie.

Anna Hryniewiecka-Pająk

Alicja Czaicka

• Innowacja programowa "Słówko tygodnia" ruszyła.

• Czy wiesz, co kryje się pod hasłem indyferentny? Wiesz, czym jest marazm? Jeśli nie jesteś pewien, wahasz się, zapraszamy Cię do zapoznawania się ze "słówkami tygodnia", które pojawiać się będą na szkolnych korytarzach. Dzięki tej akcji wzbogacisz swoje słownictwo, błyśniesz w towarzystwie i na lekcji języka polskiego. Co tydzień wprowadzamy nowe "słówko tygodnia". Bądź czujny!

Nauczyciele jezyka polskiego.