• Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2021/22

Konkursy tematyczne w roku szkolnym 2021/22

Inne konkursy:

Konkurs Kangur Matematyczny

Dnia 17 marca 2022 roku odbędzie się konkurs matematyczny KANGUR.
        Ze względu na sytuację epidemiologiczną przewidziane są obie formy konkursu zdalna i stacjonarna.
        W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas od 2 do 8. Koszt: 12 zł.
        Termin zapisów - do środy 9.02.2022 roku
        Zapisy:
        *klasy 2-3 - u swoich wychowawców,
        *klasy 4 - u nauczycieli matematyki,
        *klasy 5-8 - pieniądze oraz podpisaną zgodę na konkurs należy przynieść do szkoły w kopercie opisanej następująco: Kangur, imię i nazwisko ucznia, klasa.
        Kopertę można zostawić na portierni lub przekazać do p. Anny Skuzy lub p. Konrada Panusia.

Zgoda na konkurs:

Regulamin konkursu, zgodę oraz dodatkowe informacje można znaleźć na stronie: https://www.kangur-mat.pl

Krakowska Matematyka

Zapraszamy do udziału w konkursie Krakowska Matematyka przeznaczonego dla klas 5 i 6. Zapisy do 9 lutego 2022 roku u nauczyciela prowadzącego przedmiot. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie:

UWAGA!!!

W związku z wprowadzeniem nauki zdalnej, etap szkolny konkursu Krakowska Matematyka 2021/2022 jest przesunięty na czwartek 24 marca 2022 roku.

XV Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Rozpoczynamy zapisy do XV Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”. Termin konkursu 8 marca 2022 roku

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do zapisów u swoich wychowawców (klasy I-III) i u nauczycieli przyrody i geografii (klasy IV-VIII).
        Opłata konkursowa 12 zł
        Zapisy trwają do 18 lutego 2022 roku

Doświadczenia XV edycji ukażą się na stronie internetowej: www.swietlik.edu.pl - 11 stycznia 2022 roku

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr